אופי ושלבי הטיפול ברפואה טבעית

תמיד הכדורים והתרופות הם הפתרונות הקלים

 

בניגוד לרפואה קונבנציונלית בה הפתרון הוא מיידי וכולל חלוקת כדורים למטופלים ברפואה הטבעית אנו חוקרים את הבעיה מהשורש ומנסים להבין מאיפה הכל התחיל..

רבים מאיתנו לאורך השנים "נופלים" לפתרונות הקלים ביניהם לקיחת כדורים לכל סימפטום שהגוף מייצר. לא פלא שלאחר מכן הגוף הופך למעין מכונה שמצליחה לתפקד רק באמצעות כדורים.

הכדורים והתרופות חשובים ויש מקרים בהם אין ברירה ואף רצוי להשתמש בהם בעיקר במצבים מסכני חיים, אך באופן יום יומי בהם אנחנו חשים בסימפטומים הכוללים כאבי ראש, בעיות עיכול, כאבי מחזור, חרדות, עייפות.. אלו סימפטומים שלרוב נובעים מחוסר איזון אותו אפשר לסדר באופן טבעי באמצעות תזונה מתאימה וצמחי מרפא.

 

השלב הראשון בטיפול טבעי הוא תשאול מקצועי ומקיף אודות מצב המטופל בין אם זו היסטוריה רפואית, מחלות רקע, מצב גופני של המערכות השונות, כדורים שנלקחים- חשוב לדעת כדי לראות שאין התנגשות בין הטיפול הטבעי לבין צמחי המרפא, מצב נפשי -הכולל תשאול על מצב הרוח ועוד.. וכל זאת כדי לקבל רקע על אופי המטופל, סוג הטיפוס שהוא מייצג, ובחירת טיפול שמתאים באופן אישי למטופל.

 

שלב שני לאחר התשאול הוא סיכום המצב וקבלת החלטה מהו סוג הטיפול שמתאים: תזונה, צמחי מרפא, חיזוק גוף ונפש כאחד.

לאחר שהוחלט על טיפול מתאים נזמין עבורך טינקטורה המורכבת מצמחי מרפא שמתאימים לך באופן אישי, המלצות תזונה, וטיפים לחיים בריאים ומאוזנים.

 

בשלב זה מתחיל הטיפול העיקרי, מהרגע שאנחנו מכניסים לגוף שלנו צמחים, תזונה מתאימה ובוחרים לשנות את אורך החיים, כבר מגיעה התחושה הטובה שהחלטנו לבצע שינוי כבר עושה את השינוי התודעתי שאנו בקרוב נרגיש הרבה יותר טוב.

חשוב לציין שכמו בכל תהליך רציני שאנו עושים בחיים אם בחרנו לטפל בעצמנו חשוב שנקפיד להמשיך בטיפול עד סופו, חשוב להיות קשוב למטפל וכמובן לגוף שלכם כדי שהטיפול יצליח בצורה הכי טובה שיש.

חשוב לדעת שכל טיפול או שינוי שאנחנו מתחילים גורם לראקציות בגוף וזה טבעי לגמריי.

 

לדוגמא: צמחים מנקים את מערכת הדם ממריצים חילוף חומרים ומניעים את הכבד, לכן הגוף באופן טבעי יפריש רעלים שהצטברו בו במשך השנים כדי להתנקות ולהתאזן, ולכן תופעות לוואי כמו כאב ראש, קלקול קיבה, פריחות עוריות, הקאות, עלולים להיות חלק מהתהליך וזה לגמרי תקין. כמובן שלא חובה שתרגישו אחד מהסימפטומים הללו, אך מטפל טוב יעדכן אתכם כדי שתדעו שיש סיכוי כזה, וכחלק מהטיפול חשוב שתעדכנו את המטפל בכל דבר שאתם מרגישים במהלך הטיפול.
 
שלב שלישי אנחנו כמובן נשארים בקשר, לאחר כשבועיים של לקיחת צמחים ושינוי תזונתי (מה שהוחלט בטיפול עבורכם) נראה האם אתם חשים בשינוי, מהן הראקציות שחוויתם אם היו כאלה, איך אתם מרגישים לעומת תחילת הטיפול וכו'.
על כל אחד הטיפול משפיע באופן שונה על אדם אחד הטיפול משפיע לאחר כמה ימים ועל אדם אחר תוך כמה שבועות.
ניתן לקבוע פגישה שנייה לאחר שבועיים או שלושה או לעדכן אותי טלפונית איך אתם מרגישים לגבי הטיפול ונקבל החלטה לגבי ההמשך.
 
שלב רביעי ואחרון יהיה תקופה מסוימת לאחר התחלת הטיפול זה הזמן בו נראה שדברים השתנו באופן משמעותי מתחילת הטיפול. במידה ולא יהיו דברים נוספים שתרצו לטפל בהם נוכל לסיים את הטיפול באהבה רבה, וכמובן שנשמור על קשר בו נתעדכן במצבכם על פי רצונכם האישי כמובן. גם פה חשוב מאוד להמשיך בהנחיות שקיבלתם עבורכם בהתאמה אישית כדי לשמור על אורך חיים מאוזן ובריא. 
 
 
 
 
 

 

שתפו את האפליקציה שלנו!

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

  • Instagram
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

צרו קשר ונשמח לתת מענה

adi.vegan@gmail.com

TEL: 050-5899313

© כל הזכויות שמורות  VEGAN SENSE 2017 לקריאת תנאי השימוש באתר >>>